Medium Duty V-Board | 3 X 3 X 36 | Kraft | .160 - PL
- SKU:
- 126056-PL
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Qty Per Pallet | 1440 |
| Length | 36" |
| Width | 3" |
| Height | 3" |
| Item Style | Medium Duty V-Board |
| Primary Material | Paper |
| Product Tag | .160 Medium Duty V-Board |
| Thickness | 0.16cal |
| Abbreviated Description | 3 X 3 X 36 .160 VB KRF 1440/PL |
| Leg Width 1 | 3" |
| Leg Width 2 | 3" |
| Quantity Per Pallet | 1440 |
| Color | Kraft |