Medium Duty V-Board | 3 X 3 X 120 | Kraft | 0.200 - PL
- SKU:
- 89899-PL
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Qty Per Pallet | 270 |
| Length | 120" |
| Width | 3" |
| Height | 3" |
| Item Style | Medium Duty V-Board |
| Primary Material | Paper |
| Product Tag | .200 Medium Duty V-Board |
| Thickness | 0.2cal |
| Abbreviated Description | 3 X 3 X 120 .200 VB KRF 270/P |
| Leg Width 1 | 3" |
| Leg Width 2 | 3" |
| Quantity Per Pallet | 270 |
| Color | Kraft |