Protect-a-Wrap | Medium Duty V-Board | 3 X 3 X 32 | Kraft | .160 - PL
- SKU:
- 183436-PL
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Qty Per Pallet | 1440 |
| Length | 32" |
| Width | 3" |
| Height | 3" |
| Item Style | Perforated V Board |
| Location of Perf | P-4 |
| Perforation | Perforated |
| Primary Material | Paper |
| Thickness | 0.16cal |
| Abbreviated Description | 3 X 3 X 32 .160 P-4 KRF PAW1440/PL |
| Product Tag | Protect-a-Wrap | .160 Medium Duty V-Board |
| Leg Width 1 | 3" |
| Leg Width 2 | 3" |
| Quantity Per Pallet | 1440 |
| Color | Kraft |