Medium Duty V-Board | 3 X 3 X 36 | .160 | 1600 / Pallet - PL
- SKU:
- 36677-PL
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Qty Per Pallet | 1600 |
| Length | 36" |
| Width | 3" |
| Height | 3" |
| Item Style | Medium Duty V-Board |
| Primary Material | Paper |
| Product Tag | .160 Medium Duty V-Board |
| Thickness | 0.16cal |
| Abbreviated Description | 3 X 3 X 36 .160 VB 16C/P |
| Leg Width 1 | 3" |
| Leg Width 2 | 3" |
| Quantity Per Pallet | 1600 |
| Color | White |