200# RSC Box | 26 x 15 x 7 - BD
- SKU:
- 91702-BD
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Qty Per Bundle | 20 |
| Length | 26" |
| Width | 15" |
| Height | 7" |
| Item Style | 200# RSC Box |
| Primary Material | Corrugate |
| Product Tag | 200# RSC Box |
| Stock Material | Kraft |
| Strength | 200# |
| Wall | Single Wall |
| Abbreviated Description | 26 X 15 X 7 200# RSC 20/BD |
| Box Strength | Regular |
| Color | Kraft |
| Flute | C |