200# RSC Box | 4 x 4 x 4 - BD
- SKU:
- 3472-BD
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Qty Per Bundle | 25 |
| Length | 4" |
| Width | 4" |
| Height | 4" |
| Flute | C |
| Item Style | 200# RSC Box |
| Primary Material | Corrugate |
| Product Tag | 200# RSC Box |
| Stock Material | Kraft |
| Strength | 200# |
| Wall | Single Wall |
| Abbreviated Description | 4 X 4 X 4 200# RSC 25/BD |
| Box Strength | Regular |
| Color | Kraft |