Light Duty V-Board | 2 X 2 X 79 | Kraft | .120 | Wrap - PL
- SKU:
- 76683-PL
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Qty Per Pallet | 1470 |
| Length | 79" |
| Width | 2" |
| Height | 2" |
| Item Style | Light Duty V-Board |
| Primary Material | Paper |
| Product Tag | .120 Light Duty V-Board |
| Thickness | 0.12cal |
| Abbreviated Description | 2 X 2 X 79 .120 VB KRF WRP1470/PL |
| Leg Width 1 | 2" |
| Leg Width 2 | 2" |
| Quantity Per Pallet | 1470 |
| Color | Kraft |