Light Duty V-Board | 2-1/2 X 2-1/2 X 43 | Kraft | .120 - PL
- SKU:
- 217958-PL
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Qty Per Pallet | 2376 |
| Length | 43" |
| Width | 2 1/2" |
| Height | 2 1/2" |
| Item Style | Light Duty V-Board |
| Primary Material | Paper |
| Product Tag | .120 Light Duty V-Board |
| Abbreviated Description | 2-1/2 X 2-1/2 X 43 .120 VB KRF2376/PL |
| Quantity Per Pallet | 2376 |
| Color | Kraft |
| Leg Width 1 | 2 1/2" |
| Leg Width 2 | 2 1/2" |