Light Duty V-Board | 2 X 2 X 36 | Kraft | .120 - PL
- SKU:
- 222248-PL
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Qty Per Pallet | 2808 |
| Length | 36" |
| Width | 2" |
| Height | 2" |
| Item Style | Light Duty V-Board |
| Primary Material | Paper |
| Product Tag | .120 Light Duty V-Board |
| Abbreviated Description | 2 X 2 X 36 .120 VB KRF 2808/PL |
| Quantity Per Pallet | 2808 |
| Color | Kraft |
| Leg Width 1 | 2" |
| Leg Width 2 | 2" |