Heavy Duty V-Board | 3 X 3 X 39-1/2 | White | 0.225 - PL
- SKU:
- 223804-PL
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Qty Per Pallet | 1080 |
| Length | 39 1/2" |
| Width | 3" |
| Height | 3" |
| Item Style | Heavy Duty V-Board |
| Primary Material | Paper |
| Product Tag | .225 Heavy Duty V-Board |
| Abbreviated Description | 3 X 3 X 39-1/2 .225 VB WHT1080/PL |
| Quantity Per Pallet | 1080 |
| Color | White |
| Leg Width 1 | 3" |
| Leg Width 2 | 3" |