Heavy Duty V-Board | 3 X 3 X 40 | 0.225 - PL
- SKU:
- 27753-PL
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Qty Per Pallet | 1125 |
| Length | 40" |
| Width | 3" |
| Height | 3" |
| Item Style | Heavy Duty V-Board |
| Leg Width 1 | 3" |
| Leg Width 2 | 3" |
| Primary Material | Paper |
| Product Tag | .225 Heavy Duty V-Board |
| Thickness | 0.225cal |
| Abbreviated Description | 3 X 3 X 40 .225 VB 1125/P |
| Quantity Per Pallet | 1125 |
| Color | White |