32 ECT RSC Box | 24 X 18 X 18 | 15 / Bundle - BD
- SKU:
- 44359-BD
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Qty Per Bundle | 15 |
| Length | 24" |
| Width | 18" |
| Height | 18" |
| Flute | C |
| Item Style | 32 ECT RSC Box | Large |
| Primary Material | Corrugate |
| Product Tag | 32 ECT RSC Box | Large |
| Stock Material | Kraft |
| Strength | 32 ECT |
| Wall | Single Wall |
| Abbreviated Description | 24 X 18 X 18 ECT32 RSC 15/BD |
| Box Strength | Regular |
| Color | Kraft |