48 ECT RSC Box | 24 X 18 X 18 | Double Wall - BD
- SKU:
- 139387-BD
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Qty Per Bundle | 10 |
| Length | 24" |
| Width | 18" |
| Height | 18" |
| Item Style | 48 ECT RSC Box |
| Primary Material | Corrugate |
| Product Tag | 48 ECT RSC Box |
| Strength | 48 ECT |
| Wall | Double Wall |
| Abbreviated Description | 24 X 18 X 18 ECT48DW RSC 10/BD |
| Box Strength | Heavy Duty |
| Color | Kraft |
| Flute | BC |