32 ECT RSC Box | 24 X 18 X 4 - BD
- SKU:
- 78682-BD
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Qty Per Bundle | 20 |
| Length | 24" |
| Width | 18" |
| Height | 4" |
| Product Tag | 32 ECT RSC Box | Flat |
| Strength | 32 ECT |
| Wall | Single Wall |
| Abbreviated Description | 24 X 18 X 4 ECT32 RSC 20/BD |
| Box Style | Flat |
| Box Strength | Regular |
| Color | Kraft |
| Flute | C |
| Category - Tier 1 | Boxes / Containers |
| Category - Tier 2 | Corrugated Boxes |
| Category - Tier 3 | Regular Slotted Carton (RSC) |