Heavy Duty V-Board |Printed | LIQUID CONTENTS | 3 X 3 X 22 | 0.225 - PL
- SKU:
- 91450-PL
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Qty Per Pallet | 2250 |
| Length | 22" |
| Width | 3" |
| Height | 3" |
| Item Style | Standard Printed V-Board |
| Primary Material | Paper |
| Thickness | 0.225cal |
| Abbreviated Description | 3 X 3 X 22 .225 VB 2250/PPRT-LIQUID CONTENTS |
| Product Tag | Liquid Contents V-Board |
| Leg Width 1 | 3" |
| Leg Width 2 | 3" |
| Quantity Per Pallet | 2250 |
| Color | White |
| Print Value | Liquid Contents |