200# RSC Box | 20 x 20 x 12 | 15 / Bundle - BD
- SKU:
- 6042-BD
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Qty Per Bundle | 15 |
| Length | 20" |
| Width | 20" |
| Height | 12" |
| Item Style | 200# RSC Box |
| Primary Material | Corrugate |
| Product Tag | 200# RSC Box |
| Stock Material | Kraft |
| Strength | 200# |
| Wall | Single Wall |
| Abbreviated Description | 20 X 20 X 12 200# RSC 15/B |
| Box Strength | Regular |
| Color | Kraft |
| Flute | C |