Light Duty Corner Protectors | 2 X 2 X 3 | Recuts - CA
- SKU:
- 28129-CA
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Length | 3" |
| Width | 2" |
| Height | 2" |
| Item Style | Light Duty Corner Protectors |
| Primary Material | Paper |
| Product Tag | .120 Light Duty Corner Protectors |
| Thickness | 0.12cal |
| Abbreviated Description | 2 X 2 X 3 .120 VB 12C/CARECUTS |
| Leg Width 1 | 2" |
| Leg Width 2 | 2" |
| Quantity Per Case/Pack | 1200 |