Medium Duty Corner Protectors | 3 X 3 X 6 - CA
- SKU:
- 74224-CA
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Qty Per Case | 480 |
| Length | 6" |
| Width | 3" |
| Height | 3" |
| Item Style | Medium Duty Corner Protectors |
| Primary Material | Paper |
| Product Tag | .160 Medium Duty Corner Protectors |
| Thickness | 0.16cal |
| Abbreviated Description | 3 X 3 X 6 .160 VB 480/CA |
| Leg Width 1 | 3" |
| Leg Width 2 | 3" |
| Quantity Per Case/Pack | 480 |