Medium Duty Corner Protectors | 3 X 3 X 3 | Recuts | .160 - CA
- SKU:
- 59952-CA
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Qty Per Case | 720 |
| Length | 3" |
| Width | 3" |
| Height | 3" |
| Item Style | Medium Duty Corner Protectors |
| Product Tag | .160 Medium Duty Corner Protectors |
| Abbreviated Description | 3 X 3 X 3 .160 VB 720/CARECUTS |
| Quantity Per Case/Pack | 720 |
| Leg Width 1 | 3" |
| Leg Width 2 | 3" |