Medium Duty V-Board | 2-1/2 X 2-1/2 X 39-1/4 | 0.200 - PL
- SKU:
- 223686-PL
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Qty Per Pallet | 2035 |
| Length | 39 1/4" |
| Width | 2 1/2" |
| Height | 2 1/2" |
| Item Style | Medium Duty V-Board |
| Primary Material | Paper |
| Product Tag | .200 Medium Duty V-Board |
| Abbreviated Description | 2-1/2 X 2-1/2 X 39-1/4 .200 VB2035/PL |
| Quantity Per Pallet | 2035 |
| Color | White |
| Leg Width 1 | 2 1/2" |
| Leg Width 2 | 2 1/2" |