Medium Duty V-Board | 2-1/2 X 2-1/2 X 42 | .160 - PL
- SKU:
- 206976-PL
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Qty Per Pallet | 1870 |
| Length | 42" |
| Width | 2 1/2" |
| Height | 2 1/2" |
| Item Style | Perforated V Board |
| Location of Perf | P-6 |
| Perforation | Perforated |
| Primary Material | Paper |
| Product Tag | .160 Medium Duty V-Board |
| Abbreviated Description | 2-1/2 X 2-1/2 X 42 .160 P-6 VB1870/PL |
| Quantity Per Pallet | 1870 |
| Color | White |
| Leg Width 1 | 2 1/2" |
| Leg Width 2 | 2 1/2" |