Medium Duty V-Board | 2 X 2 X 48 | .160 | 2106 / Pallet - PL
- SKU:
- 99013-PL
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Qty Per Pallet | 2106 |
| Length | 48" |
| Width | 2" |
| Height | 2" |
| Item Style | Medium Duty V-Board |
| Primary Material | Paper |
| Product Tag | .160 Medium Duty V-Board |
| Thickness | 0.16cal |
| Abbreviated Description | 2 X 2 X 48 .160 VB 2106/P |
| Leg Width 1 | 2" |
| Leg Width 2 | 2" |
| Quantity Per Pallet | 2106 |
| Color | White |