Medium Duty V-Board | 2-1/2 X 2-1/2 X 38 | White | 0.200 | Wrap - PL
- SKU:
- 28075-PL
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Qty Per Pallet | 1485 |
| Length | 38" |
| Width | 2 1/2" |
| Height | 2 1/2" |
| Item Style | Medium Duty V-Board |
| Primary Material | Paper |
| Product Tag | .200 Medium Duty V-Board |
| Thickness | 0.2cal |
| Abbreviated Description | 2-1/2 X 2-1/2 X 38 .200 VB WHTWRP 1485/PL |
| Leg Width 1 | 2 1/2" |
| Leg Width 2 | 2 1/2" |
| Quantity Per Pallet | 1485 |
| Color | White |