Extra Heavy Duty V-Board | 2-1/2 X 2-1/2 X 36-1/2 | 0.320 - PL
- SKU:
- 193001-PL
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Qty Per Pallet | 850 |
| Length | 36 1/2" |
| Width | 2 1/2" |
| Height | 2 1/2" |
| Item Style | Extra Heavy Duty |
| Primary Material | Paper |
| Product Tag | .320 Extra Heavy Duty V-Board |
| Abbreviated Description | 2-1/2 X 2-1/2 X 36-1/2 .320 VB850/PL |
| Quantity Per Pallet | 850 |
| Color | White |
| Leg Width 1 | 2 1/2" |
| Leg Width 2 | 2 1/2" |