Medium Duty V-Board | 2 X 2 X 36 | .180 - PL
- SKU:
- 168956-PL
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Qty Per Pallet | 1500 |
| Length | 36" |
| Width | 2" |
| Height | 2" |
| Item Style | Medium Duty V-Board |
| Primary Material | Paper |
| Product Tag | .180 Medium Duty V-Board |
| Thickness | 0.18cal |
| Abbreviated Description | 2 X 2 X 36 .180 VB 15C/PL |
| Leg Width 1 | 2" |
| Leg Width 2 | 2" |
| Quantity Per Pallet | 1500 |
| Color | White |