Pallet Cone Die Cut Box | NO STACK | Yellow - BD
- SKU:
- 117805-BD
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Qty Per Bundle | 50 |
| Length | 8" |
| Width | 8" |
| Height | 10" |
| Cut | DIE CUT |
| Primary Material | Corrugate |
| Stock Material | Kraft |
| Wall | Single Wall |
| Abbreviated Description | 8 X 8 X 10 D/C PALLET 50/BDCONE YEL PRT-NO STACK |
| Product Tag | Pallet Cone |
| Color | Yellow |
| Print Value | DO NOT STACK |