Heavy Duty V-Board | 3 X 3 X 44-1/2 | Kraft | 0.250 | 1035 / Pallet - PL
- SKU:
- 240436-PL
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Qty Per Pallet | 1035 |
| Length | 44 1/2" |
| Width | 3" |
| Height | 3" |
| Item Style | Heavy Duty V-Board |
| Primary Material | Paper |
| Product Tag | .250 Heavy Duty V-Board |
| Abbreviated Description | 3 X 3 X 44-1/2 .250 VB KRF1035/PL |
| Quantity Per Pallet | 1035 |
| Color | Kraft |
| Leg Width 1 | 3" |
| Leg Width 2 | 3" |