Heavy Duty V-Board | 3 X 3 X 36 | Kraft | 0.225 - PL
- SKU:
- 171684-PL
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Qty Per Pallet | 950 |
| Length | 36" |
| Width | 3" |
| Height | 3" |
| Item Style | Heavy Duty V-Board |
| Primary Material | Paper |
| Product Tag | .225 Heavy Duty V-Board |
| Thickness | 0.225cal |
| Abbreviated Description | 3 X 3 X 36 .225 KRF VB 950/PL |
| Leg Width 1 | 3" |
| Leg Width 2 | 3" |
| Quantity Per Pallet | 950 |
| Color | Kraft |