Light Duty V-Board | 2 X 2 X 72 | White | .120 | Wrap - PL
- SKU:
- 239901-PL
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Qty Per Pallet | 2808 |
| Length | 72" |
| Width | 2" |
| Height | 2" |
| Item Style | Light Duty V-Board |
| Product Tag | .120 Light Duty V-Board |
| Abbreviated Description | 2 X 2 X 72 .120 VB WHT WRP2808/PL |
| Quantity Per Pallet | 2808 |
| Color | White |
| Leg Width 1 | 2" |
| Leg Width 2 | 2" |