Heavy Duty V-Board | 2-1/2 X 2-1/2 X 34-1/4 | Kraft | 0.225 - PL
- SKU:
- 198255-PL
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Qty Per Pallet | 1375 |
| Length | 34 1/4" |
| Width | 2 1/2" |
| Height | 2 1/2" |
| Item Style | Heavy Duty V-Board |
| Primary Material | Paper |
| Product Tag | .225 Heavy Duty V-Board |
| Abbreviated Description | 2-1/2 X 2-1/2 X 34-1/4 .225 VBKRF 1375/PL |
| Quantity Per Pallet | 1375 |
| Color | Kraft |
| Leg Width 1 | 2 1/2" |
| Leg Width 2 | 2 1/2" |