Ultra Light Duty V-Board | 2 X 2 X 35-5/8 | .090 |Kraft - PL
- SKU:
- 242464-PL
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Qty Per Pallet | 3770 |
| Length | 35 5/8" |
| Width | 2" |
| Height | 2" |
| Item Style | Ultra Light Duty V-Board |
| Primary Material | Paper |
| Product Tag | .090 Ultra Light Duty V-Board |
| Abbreviated Description | 2 X 2 X 35-5/8 .090 VB KRF3770/PL |
| Quantity Per Pallet | 3770 |
| Color | Kraft |
| Leg Width 1 | 2" |
| Leg Width 2 | 2" |