Paper Thermal Transfer Label | POR | 4 X 6 | White - CA
- SKU:
- 9395-CA
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Qty Per Case | 4000 |
| Length | 6" |
| Width | 4" |
| Core Size | 3" |
| Item Style | Paper Thermal Transfer Label | POR |
| Perforation | Perforated On Roll |
| Primary Material | Paper |
| Abbreviated Description | 4 X 6 WHT TT POR 1M/RL4M/CA |
| Product Tag | White Paper Thermal Transfer Labels - Perforated on Roll |
| Quantity Per Case/Pack | 4000 |
| Quantity Per Roll | 1000/RL |
| Color | White |
| Category - Tier 1 | Labeling / Printing |
| Category - Tier 2 | Labels |
| Category - Tier 3 | Thermal Transfer - Paper |