Foam Roll - Perforated | Perforated 12" | 3/32 X 72 - RL
- SKU:
- 7751-RL
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Qty Per Roll | 1 |
| Length | 750' |
| Width | 72" |
| Height | 3/32" |
| Color | White |
| Item Style | Foam Roll - Perforated |
| Location of Perf | Perforated 12" |
| Perforation | Perforated |
| Product Tag | 3/32" Foam Roll - Perforated |
| Abbreviated Description | 3/32 X 72 P-12 POLY FOAM 750'/ |
| Category - Tier 1 | Protective Packaging / Cushioning |
| Category - Tier 2 | Foam Products |
| Category - Tier 3 | Polyethylene Foam Roll |