200#B White Tuck Mailer | 7 X 3 X 2 - BD
- SKU:
- 82900-BD
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Qty Per Bundle | 50 |
| Length | 7" |
| Width | 3" |
| Height | 2" |
| Flute | B |
| Item Style | White Tuck Mailer |
| Primary Material | Corrugate |
| Product Tag | 200#B White Tuck Mailer |
| Stock Material | Oyster |
| Strength | 200# |
| Wall | Single Wall |
| Abbreviated Description | 7 X 3 X 2 200#B MLR OYS 50/BDTUCK |
| Box Strength | Regular |
| Color | Oyster |