Bubble Bag | 3/16" Bubble | Flush Cut | 6 X 6 - CA
- SKU:
- 88706-CA
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Qty Per Case | 650 |
| Length | 6" |
| Width | 6" |
| Height | 3/16" |
| Abbreviated Description | 6 X 6 X 3/16 BUB BAG FLUSH650/CA |
| Bubble Thickness | .1875" |
| Closure | Flush |
| Product Tag | 3/16" Flush Cut Bubble Bag |
| Quantity Per Case/Pack | 650 |