48 ECT RSC Box | 14 X 14 X 14 - BD
- SKU:
- 41234-BD
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Qty Per Bundle | 15 |
| Length | 14" |
| Width | 14" |
| Height | 14" |
| Box Strength | Heavy Duty |
| Flute | BC |
| Item Style | 48 ECT RSC Box |
| Product Tag | 48 ECT RSC Box |
| Strength | 48 ECT |
| Wall | Double Wall |
| Abbreviated Description | 14 X 14 X 14 ECT48DW RSC 15/BD |
| Color | Kraft |