4# Grocery Bag | White - BD
- SKU:
- 17770-BD
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Qty Per Bundle | 4000 |
| Length | 5" |
| Width | 3 1/4" |
| Height | 9 3/4" |
| Basis Weight | 4# |
| Gusset Size | 9.7" |
| Item Style | Paper Grocery Bag |
| Primary Material | Paper |
| Product Tag | 4# Grocery Bag |
| Abbreviated Description | 4# GROCERY BAG WHT 4M/BD |
| Flat / Gusseted | Gusseted |
| Color | White |