32 ECT RSC Box | 9 X 9 X 4 - BD
- SKU:
- 3962-BD
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Qty Per Bundle | 25 |
| Length | 9" |
| Width | 9" |
| Height | 4" |
| Box Strength | Regular |
| Box Style | Flat |
| Color | Kraft |
| Flute | C |
| Product Tag | 32 ECT RSC Box | Flat |
| Strength | 32 ECT |
| Wall | Single Wall |
| Abbreviated Description | 9 X 9 X 4 ECT32 RSC 25/BD |