Printed Label | FRAGILE | 3 X 5 | Red Flourescent - RL
- SKU:
- 122724-RL
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Qty Per Roll | 500 |
| Length | 3" |
| Width | 5" |
| Core Size | 3" |
| Primary Material | Paper |
| Abbreviated Description | 3 X 5 BC RED FLOR PRT-FRAGILE5C/RL |
| Product Tag | Fluorescent Shipping Labels |
| Quantity Per Roll | 500 |
| Color | Red |
| Print Value | FRAGILE |