Bubble Roll Dispenser - Perforated | P-12 | 3/16 X 12 - CA
- SKU:
- 2386-CA
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Length | 175' |
| Width | 12" |
| Height | 3/16" |
| Abbreviated Description | 3/16 X 12 P-12 BUB DISPENSER175'/C |
| Bubble Thickness | .1875" |
| Location of Perf | P-12 |
| Perforation | Perforated |
| Product Tag | Bubble Roll Dispenser - Perforated |
| Quantity Per Case/Pack | 175' Per Case |