32 ECT RSC Box | 23 X 16 X 18-5/8 | 15 / Bundle - BD
- SKU:
- 96197-BD
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Qty Per Bundle | 15 |
| Length | 23" |
| Width | 16" |
| Height | 18 5/8" |
| Primary Material | Corrugate |
| Product Tag | 32 ECT RSC Box | Specialty Size |
| Stock Material | Kraft |
| Strength | 32 ECT |
| Wall | Single Wall |
| Abbreviated Description | 23 X 16 X 18-5/8 ECT32 RSC15/B |
| Box Strength | Regular |
| Color | Kraft |
| Flute | C |