200#B White Bin Box | 18 X 6 X 4-1/2 - BD
- SKU:
- 3367-BD
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Qty Per Bundle | 50 |
| Length | 18" |
| Width | 6" |
| Height | 4 1/2" |
| Flute | B |
| Item Style | Corrugated Bin Box |
| Primary Material | Corrugate |
| Product Tag | 200#B White Bin Box |
| Stock Material | Oyster |
| Strength | 200# |
| Wall | Double Wall |
| Abbreviated Description | 18 X 6 X 4-1/2 200#B BIN OYS50/BD |
| Box Strength | Regular |
| Color | Oyster |