Direct Thermal Label - Perforated on Roll | 2-1/4 X 2 - CA
- SKU:
- 9525-CA
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Qty Per Case | 10 |
| Length | 2" |
| Width | 2 1/4" |
| Core Size | 3" |
| Perforation | Perforated On Roll |
| Primary Material | Paper |
| Abbreviated Description | 2-1/4 X 2 DT POR 735/RL |
| Product Tag | White Direct Thermal Labels - Perforated on Roll |
| Quantity Per Case/Pack | 12 |
| Quantity Per Roll | 735/RL |