Medium Duty V-Board | 2-1/2 X 2-1/2 X 48 | .160 | Kraft | P-6 | Snap-Right | Wrap - PL
- SKU:
- 246203-PL
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Qty Per Pallet | 1870 |
| Length | 48" |
| Width | 2 1/2" |
| Height | 2 1/2" |
| Item Style | Medium Duty V-Board |
| Primary Material | Paper |
| Product Tag | .160 Medium Duty V-Board | Snap-Right |
| Abbreviated Description | 2-1/2 X 2-1/2 X 48 .160 P-6 VBKRF WRP SNAP-RIGHT 1870/PL |
| Quantity Per Pallet | 1870 |
| Color | Kraft |
| Leg Width 1 | 2 1/2" |
| Leg Width 2 | 2 1/2" |