32 ECTB White Tuck Mailer | 12 X 12 X 2 - BD
- SKU:
- 4519-BD
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Qty Per Bundle | 50 |
| Length | 12" |
| Width | 12" |
| Height | 2" |
| Flute | B |
| Item Style | White Tuck Mailer |
| Product Tag | 32 ECTB White Tuck Mailer |
| Wall | Single Wall |
| Abbreviated Description | 12 X 12 X 2 ECT32B MLR OYS50/BD |
| Box Strength | Regular |
| Strength | 32 ECT |
| Color | Oyster |