Multidepth Box | 12 X 12 X 12 | V-12,10,8 - BD
- SKU:
- 4151-BD
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Qty Per Bundle | 25 |
| Length | 12" |
| Width | 12" |
| Height | 12" |
| Product Tag | 32 ECT Multidepth RSC Box |
| Stock Material | Kraft |
| Strength | 32 ECT |
| Wall | Single Wall |
| Abbreviated Description | 12 X 12 X 12(V) ECT32 RSC 25/BV-12,10,8 |
| Box Style | Multi-Depth |
| Box Strength | Regular |
| Color | Kraft |
| Flute | C |