32 ECT RSC Box | 12-3/4 X 6-3/8 X 13-1/2 - BD
- SKU:
- 39568-BD
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Qty Per Bundle | 25 |
| Length | 12 3/4" |
| Width | 6 3/8" |
| Height | 13 1/2" |
| Primary Material | Corrugate |
| Product Tag | 32 ECT RSC Box | Specialty Size |
| Stock Material | Kraft |
| Strength | 32 ECT |
| Wall | Single Wall |
| Abbreviated Description | 12-3/4 X 6-3/8 X 13-1/2 ECT32RSC 25/BD |
| Box Strength | Regular |
| Color | Kraft |
| Flute | C |