Medium Duty V-Board | 1-1/2 X 1-1/2 X 44 | Kraft | 0.200 - PL
- SKU:
- 143278-PL
- Minimum Purchase:
- 1 unit
Specifications
| Qty Per Pallet | 2160 |
| Length | 44" |
| Width | 1 1/2" |
| Height | 1 1/2" |
| Item Style | Medium Duty V-Board |
| Primary Material | Paper |
| Product Tag | .200 Medium Duty V-Board |
| Thickness | 0.2cal |
| Abbreviated Description | 1-1/2 X 1-1/2 X 44 .200KRFWRAP2160/PL |
| Leg Width 1 | 1 1/2" |
| Leg Width 2 | 1 1/2" |
| Quantity Per Pallet | 2160 |
| Color | Kraft |